środa, 31 grudnia 2014

Stary Rok - Nowy Rok

Dziś ostatni dzień roku i zarazem ostatni dzwonek by napisać po tak długiej przerwie. Dawno mnie tu nie było... dawno nie odwiedzałam też Waszych blogów (mam nadzieję, że wybaczycie :) )

Rok 2014 żegnamy zarówno z wdzięcznością jak i pokorą. Był to dla nas czas wielkich i licznych zmian (stąd ta długa, blogowa przerwa), dużych wrażeń, niemałych trudów. Na przemian: radości i rozczarowań, z czego radości szczęśliwie stoją w przewadze :) Możemy śmiało powiedzieć, że był to rok intensywny i dobry :) Teraz z ciekawością patrzymy ku następnemu :)

Piszę w liczbie mnogiej, bo KOKKA ma też męską cześć, która co prawda nie spędza długich godzin w warsztacie, ale pomaga i wspiera na wszelkie możliwe sposoby i bez tego wsparcia wiele rzeczy nie byłoby możliwych. Dziękuję <3

W Nowym Roku życzę Wam wszystkim dobrej energii, ciepłych myśli i całego mnóstwa tego co sobie wymarzyliście, do czego zmierzacie oraz siły by móc przenosić małe i wielkie góry :) Dobrego !


Przez ten czas, gdy po długiej przerwie w warsztacie leciały drzazgi, a czasu było zbyt mało by o tym napisać, powstało kilka nowych rzeczy :

Domy wieszaki, domki wiszące... i te najmniejsze stojące
Zimowo przywitały się zwierzaki. Pewnego dnia zamarzyło mi się, by zimę spędzić w dalekiej Skandynawii, w małym domku na skraju lasu, gdzie łosie mogłyby zaglądać do okien (w porze popołudniowej kawy na przykład ;))
Może kiedyś się spełni :)Moje serce skradły także koniki, o których będzie osobny post, gdyż były one bohaterami pewnych warsztatów :)


Święta nie mogły się obyć bez gwiazd :)

Świąteczne upominki sprawiły że ciepło zrobiło się nie tylko na sercu. Piękny termofor w autorski, żuczkowy wzór od Sonii Jeje oraz śliczny domek piernikowy (nie do schrupania ;) od Agnieszki Misiury  Dzięki dziewczyny <3


Wspaniały był ten świąteczny czas :)


Jeszcze raz wszystkiego co najlepsze na Nowy Rok !
i zimy pięknej !!!


Pozdrowienia
Dorota

18 komentarzy:

  1. Wszystkiego dobrego!pięknego Roku..

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję Ci za blogowy wpis, za Twoje prace cieszące oczy i duszę, za życzenia Noworoczne, które odwzajemniam z prawdziwą radością. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To ja dziękuję za odwiedziny i ciepłe słowa. Dobrego ! :)

      Usuń
  3. Kokka, to był szczególny rok, bardzooo :) Ale pięknie twórczy na wielu płaszczyznach :) Miło było zobaczyć wszystko razem- raz jeszcze :) Uwielbiam świat, który powołujesz do życia i cieszę się, że jego część jest też w pracowni i mieszkaniu :) Pan Misiura pozdrawia męską połowę tandemu Kokkowego :)!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak, to był szczególny rok. Dziękuję za całą Twoją serdeczność i cieszę się ogromnie ze swojej, domkowej obecności w Misiurowym świecie. Pozdrowienia dla Pana Misiury Pan Kokka śle :)

      Usuń
  4. niech kolejny rok też będzie twórczy i radosny. Wszystkiego dobrego :)

    OdpowiedzUsuń
  5. Szczęscia w nowym roku i spełnienia wszelkich założeń i planów:) Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzięki serdeczne :) również życzę dobrego roku oraz spełnień wnętrzarskich i wszelkich :) Pozdrowienia !

      Usuń
  6. Cudne! Uwielbiam drewno :)
    Najlepszego w Nowym Roku!

    OdpowiedzUsuń
  7. Kokka, jestem oczarowana Twoim magicznym światem. Naprawdę czuję jaki spokój z niego emanuje! To zadziwiające, bo z nikim innym tak nie mam tylko z Tobą. Dziękuję Ci za to piękno, którym nasz raczysz, świat do którego nas zapraszasz i prostotę, którą nas niemal onieśmielasz! Wszystkiego, o czym marzysz, niestygnącej ciekawości, kreatywności i twórczego głodu ...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję :) i cieszę się ogromnie, że tak to odbierasz. Ja jestem z kolei pod ciągłym wrażeniem magii i wrażliwości Twoich przekazów prosto z piękna natury.
      Spełnienia marzeń tych ma łych, dużych, zwykłych i niezwykłych wędrówek w Nowym Roku <3

      Usuń
    2. :) Wygląda mi na to, że kolejny rok szykuje się niezwykle inspirująco! Że będziemy się wzajemnie wspierać i utwierdzać w przekonaniu, że TO TĘDY DROGA, że to nasza droga! <3

      Usuń
  8. Hi koka !!que tengas un lindo fin de semana cariños

    OdpowiedzUsuń
  9. Magicznej i zimowej zimy <3

    OdpowiedzUsuń